O nás

Doocv je lehce obslužný a srozumitelný systém pro sestavení vašeho úspěšného životopisu. Záleží nám rovněž na originalitě, proto máte možnost výběru z několika šablon. Projekt doocv byl vymyšlen partou spolužáků Univerzity Palackého v Olomouci, kteří se věnují nábor zaměstnanců jak v České republice tak i v Londýně. Doocv je a bude zdarma, ale některé části chceme zlepšit. Po 8 letech jsem se rozhodli udělat velký upgrade a investovali jsem do změny designu a nastavení. Proto některé funkce jsou nově z poplatněny tak, abychom vám mohli neustále zlepšovat funkce. Aktuálně jsme pro vás vytvořili jako první osobnostní testy, mezi první jsme nachystali test, který určuje 16 osobnostních profilů. Zároveň jsme vytvořili a standardizovali test houževnatosti. Všechny testy si pak můžete vložit do vašeho životopisu. Zároveň pracujeme na vícero překladech tak abyste mohli využívat životopisy ve vícero jazykových mutacích.

  • Na doocv vám poradíme, jak vyzdvihnout vaše osobnostní a kariérní přednosti
  • jak vytěžit z životopisu co nejvíce.
  • Pokud si CV uložíte, systém za Vás bude vyhledávat vhodné pracovní pozice a upozorňovat vás na nové možnosti, které na internetu jsou.

Nezapomeňte, s námi budete jednička na startovní dráze, až se budete ucházet o svoji vysněnou práci! Vaše data nikam neprodáváme, pokud nechcete být viditelní i pro potencionální zaměstnavatele. Uživatelé doocv nám pomáhají zlepšovat kvalitu svými podněty, které můžete zaslat na info@doocv.cz